TRANSPORT

KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

Spedytor-Gdańsk

Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej polskiej firmie, w nowo powstałym oddziale w Gdańsku
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz sprawiedliwy system premiowy
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy,
  • System szkoleń,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dobrą znajomość języka angielskiego,
  • Min 2 letniego doświadczenie w pracy w transporcie międzynarodowym,
  • Motywację do pracy,
  • Wysoką kulturę osobistą,
  • Terminowość i dokładność,
  • Znajomość czasu pracy kierowcy,

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie własnych pojazdów/wyznaczanie tras (chłodnie/plandeki),
  • Ścisła współpraca z obecnymi klientami firmy,
  • Wprowadzanie zleceń do systemu komputerowego,
  • Przesyłanie awizacji na miejsca załadunku / rozładunku,
  • Aktywne poszukiwanie zleceń / klientów.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

Rafał Knura – 727 017 287 lub r.knura@lipinski-transport.pl

W CV prosimy umieścić klauzulę:

Aplikując na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonym kwestionariuszu osobowym, zwanym CV,  dla potrzeb aktualnej rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Skontaktuj się z nami!