TRANSPORT

KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

Spedytor-Gdańsk

Firma LIPINSKI TRANSPORT poszukuje spedytora międzynarodowego do swojego oddziału w Gdańsku.

Oferujemy:

  • Pracę w nowo powstałym oddziale w Gdańsku,
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • System szkoleń,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Min 2 letniego doświadczenia w transporcie międzynarodowym,
  • Motywacji do pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Terminowości i dokładności,
  • Znajomości czasu pracy kierowcy,

Obowiązki:

  • Prowadzenie własnych pojazdów (chłodnie),
  • Ścisłej współpracy z obecnymi klientami firmy,
  • Wprowadzanie zleceń do systemu komputerowego,
  • Przesyłania awizacji na miejsca załadunku / rozładunku,
  • Aktywne poszukiwanie zleceń / klientów,

Prosimy o kontakt bezpośredni:

Rafał Knura – 727 017 287 lub r.knura@lipinski-transport.pl

Skontaktuj się z nami!